Tehotenská podprsenka z prírodného vlákna antialergická

Tehotenská bielizeňveľkostné tabuľky

Cena:15.90EUR
tovar na sklade

Vyberte si prosím veľkosť a farbu vybraného tovaru.


Veľkosť:

Farba:


zdieľať

Tehotenská podprsenka z bambusového vlákna:

Podprsenka na obdobie tehotenstva , vhodná v čase, keď sa prsia tehotnej mamičky zväčšujú a sú citlivejšie než zvyčajne.

Strihovo je podprsenka riešená tak, aby mala skryté nedráždiace švy, sedlo je podšité dvojitou bambusovou látkou, vpredu ozdoba kvietok, pevné posunovacie ramienka.

 
Materiál je zjemnený bambusový úplet , hladký materiál, príjemný na dotyk, zvlášť vhodný na citlivé prsia.

Bambus je priateľský ku pokožke a má prirodzenú antibakteriálnu a antimikotickú ochranu. Neobsahuje žiadne farbivá a chemikálie

Vhodný pre ľudí alergických na umelé vlákna.

Vlastnosti bambusového vlákna:

- prírodné antibakteriálne účinky- vlákno má bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy sámo v sebe svojím zložením a štruktúrou vlákna. Oproti chemickej antibakteriálnej úprave- antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach. Materiál je svojimi vlastnosťami výnimočne savý a vzdušný, takže bráni vzniku nežiadúcich baktérii. Má označenie priateľský k pokožke


- veľká absorbčná schopnosť ( 3x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou )


-vysoká životnosť- stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou


chladivý efekt  vlákno je tak hladké a jemné,že pôsobí na pokožku príjemne chladivo


-priedušnosť-priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

 


Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na letné ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy ,deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu..


 

 

 

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

 

Dostupný vo farbe prírodnej. Prírodná farba je nebielý a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistot- neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.


 

 

Veľkosti: 75A, 75B,75C,75D, 80B,80C,80D,85B,85C,90B

 

 

Zloženie : 95% bambus / 5 % lycra

 

Výrobca : NIKA INTIMA, Slovakia

 

 

 


Farby : prírodná (svetlá )