Spomienka na PROJEKT: Moje chvíle v materstve

  • ↑ víťazná fotka ↑ mesiaca December 2012
    ↑ víťazná fotka ↑ mesiaca December 2012
Projekt Symbol materstva


V rámci projeku Symbol materstva sa konala súťaž :


" Moja spomienka na materstvo"Každý, kto poslal fotku z obdobia materstva na mail mv@nika-intima.sk , sa dostáva do losovania o DARČEK :

v hodnote 40 eur:


podľa Aktuálnej ponuky noviniek a produktov webstránky www.mamka.sk


 
Zučasniť sa môhol každý, ale zákazníci NIKA INTIMA maju výhodu navyše. Maju možnosť výberu výhry akéhokoľvek tovaru zo stránky www.mamka.sk .

 

 

Podmienky súťaže :


1. Námet fotky musí zodpovedať téme súťaže: Fotka z tehotenstva, kojenia alebo fotka rodiča s babätkom. Fotka ma byť poslana na Mail :mv@nika-intima.sk

Súťaže sa môžte zúčastniť nanajvýš 2x za jednu súťaž ( ako tehuľka a ako mamička )

2.Fotka má byť v bežnom fotografickom rozmere:  väčšinou jedna strana min.600dpi.,Výrezy fotiek a veľmi nekvalitné fotky nebudú zaradené do súťaže

3.Práva k fotke :Zaslatím fotky prehlasujete, že máte právo nakladať s poslanou fotkou a súhlasite s podmienkami projektu Symbol materstva.

4. Najkrajšie a najvýstižnejšie fotky budú anonymne zverejnené vo Fotogalérii NIKA INTIMA a v albume na stránke FB5. V prípade mnohých kladných ohlasov na zverejnenú fotku sa nelosuje, ale vyhráva fotka s najviac hlasmi (like). Hlasuje sa na FB v albume "Moja spomienka "

5.Darček za zaslatie fotky Vám bude poslaný na Vami požadovanú adresu . Adresu môžte pripojiť k fotke alebo v prípade výhry poslať  na : mv@nika-intima.sk 

Podeľte sa s  nami o svoje krásne chvíle v materstve a inšpirujte ďalšie mamičky !

 

 

 

 

 

 

Cieľom projektu SYMBOL MATERSTVA je zobraziť materstvo, tehotenstvo a vzťah matky s dieťaťom ako životný štýl modernej ženy .

 

 

 

 


 

Ďakujeme za Vašu účasť.

 

:)

 

 

   FOTOGALÉRIA